Zegarki dziecięce w Krakowie

Masz dziecko lub zbliża się ważna okazja dla pociechy bliskiej Ci osoby? Chodzi o urodziny, dzień dziecka, pierwszą Komunię Świętą, Boże Narodzenie lub jeszcze inne święto? Na pewno dziecko ucieszy się z ciekawego prezentu. Takim upominkiem może być wiele rzeczy, jednak nic nie sprawdzi się tak dobrze, jak zegarki dla dzieci. Kraków jest miejscem Twojego zamieszkania? W takim razie serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby lub sklepu internetowego!

Zegarek dla dziecka to bardzo dobry prezent, ponieważ odpowiedni model może stać się pamiątką na długie lata. Oczywiście, w dzisiejszych czasach do sprawdzania aktualnego czasu służy głównie smartfon, jednak naręczny czasomierz jest nie tylko wygodniejszy, ale może także wpłynąć na wygląd osoby go noszącej. Istnieje wiele modeli, które sprawdzą się wśród małych dzieci. Zazwyczaj chodzi o modele o ciekawej kolorystyce, jednak nic nie stoi na przeszkodzie również temu, by dziecko nosiło klasyczny zegarek taki sam, jak osoba dorosła.

Jesteś zainteresowany, jednak nie wiesz co wybrać? Sprawdź oferowane przez nas zegarki dziecięce w Krakowie. Wybór jest oczywiście kwestią indywidualną, jednak z naszej strony możemy polecić kilka modeli.

Ice Watch ICE OLA KIDS 014427

Ten model będzie świetną propozycją dla małych chłopców, głównie ze względu na swoje walory kolorystyczne. Posiada niebieski pasek i okrągłą kopertę. Tracza również jest niebieska, jednak  z seledynową otoczką. Mechanizm jest kwarcowy, na baterię. Czasomierz posiada szkło mineralne utwardzane. Co więcej, ten model jest wodoodporny, dlatego dziecko może zabrać ten model pod prysznic lub do wanny.

Ice Watch ICE GLAM 015338

Zegarek ten jest konstrukcyjnie bardzo podobny do powyższego modelu, jednak jest przeznaczony dla dziewczynek. Do jego produkcji po części użyto także lepszych materiałów. Mowa oczywiście o otoczce tarczy, cyfrach na tarczy i zapięciu – materiał pomalowano na złoto. Cała reszta zegarka jest zachowana w czerni – silikonowy pasek, koperta, tarcza. Ten zegarek marki Ice Watch również jest wodoodporny oraz znów podobnie w przypadku szkła – jest mineralne utwardzane.

Nasz sklep oferuje najwyższej jakości zegarki dla dzieci w Krakowie. Posiadamy pokaźny asortyment, który powinien usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających klientów. Zawsze stawiamy na profesjonalizm. Zajmujemy się także naprawą i renowacją zegarków, zawsze starając się zachować unikalny charakter powierzanych nam czasomierzy.

Chcesz naocznie zobaczyć kilka modeli? W takim razie serdecznie zapraszamy do naszego sklepu w Krakowie przy ul. Szewskiej 12 lub innej siedziby – również w Krakowie – na pierwszym  piętrze Galerii Kazimierz. Nasi specjaliści chętnie doradzą podczas wyboru, a także opowiedzą co nieco o poszczególnych modelach, dzięki czemu doskonale będziesz wiedzieć, co kupujesz.