Zegarki Lorus w Krakowie

Chcesz kupić dobrej jakości zegarek, ale nie wiesz, jaki model wybrać? A może chcesz sprawić komuś wyjątkowy prezent? Jesteś miłośnikiem szwajcarskiej produkcji? W takim razie powinny Cię zainteresować zegarki Lorus! Kraków jest miastem, w którym obecnie się znajdujesz? Odwiedź nasz salon! Postaw na najwyższą jakość i nietuzinkowe wzornictwo – niezależnie od tego, czy stawiasz na modę, czy elegancję.

Za większością zegarków tworzonych w Europie stoi Grupa Swatch, do której należą takie marki, jak legendarny Tissot, Longines, Certina, Ck Calvin Klein, Omega i wiele innych. Z kolei azjatyckim odpowiednikiem i godnym konkurentem jest Seiko Watch Corporation, reprezentująca marki Pulsar, Orient i opisywaną teraz – Lorus.

Zegarki Lorus pierwszy raz zostały wprowadzone na rynek europejski w 1982 roku, w celu uzupełnienia luki popularnych marek Pulsar i Seiko. Był to ruch bardzo dobry, ponieważ Lorus odniósł duży sukces. Popularności modeli tej firmy nie można się dziwić, ponieważ posiadają bardzo atrakcyjną cenę, a jednak wyróżniają się wysoką jakością wzornictwa oraz mechanizmów. Warto wiedzieć, że w tamtym czasie (1982) technologia kwarcowa miała wiele niedociągnięć, a przy tym popyt na produkty tego typu był bardzo niski. Można założyć, że to dzięki marce Lorus, profesjonalna technologia kwarcowa stała się dostępna dla wszystkich.

Jesteś zainteresowany? Na pewno nie będziesz zawiedziony wybierając zegarki Lorus. Kraków jest miastem, w którym posiadamy dwie siedziby, a więc jeżeli jesteś chętny do przymierzenia czasomierza lub obejrzenia kilku modeli – serdecznie zapraszamy na ulicę Szewską 12 lub do Galerii Kazimierz (I piętro)!

Zastanawiasz się, jaki model sprawdzi się najlepiej? Polecamy wszystkie, jednak warto zwrócić uwagę na kilka poszczególnych czasomierzy.

Lorus RS987CX9

Model ten jest typowym, klasycznym zegarkiem, a przez to prezentuje się bardzo estetycznie i elegancko. Posiada czarny pasek z wysokogatunkowej skóry, okrągłą i stalową kopertę w kolorze srebrnym, natomiast tarcza jest biała. Dodatkowo warto wspomnieć o pojedynczym datowniku. Grubość czasomierza to 10mm, dlatego to dobry wybór do garnituru.

Lorus R2305MX9

Ten model z pewnością spodoba się młodszym osobom. Posiada nowoczesny wygląd i jest bardzo funkcjonalny – a jego cena jest wręcz fenomenalnie niska! Czasomierz posiada okrągłą kopertę z pomarańczową otoczką i granatowy pasek z tworzywa sztucznego. Tarcza została wykonana w tym samym kolorze, co pasek. Warto dodać, że ten zegarek jest wodoodporny aż do 100 metrów głębokości! Mechanizm jest kwarcowy, na baterię.

Lorus RG219PX9

Ten model odznacza się klasycznym wyglądem. Będzie świetnym dodatkiem do stroju każdej eleganckiej kobiety, ale nadal sprawdzi się dobrze również w codziennym użytku. Posiada bardzo ładny, stalowy pasek, okrągłą kopertę ze stali i białą tarczę z indeksami. Mechanizm jest kwarcowy, natomiast szkło jest mineralne utwardzane.